​Henrikh Mkhitaryan, Roma`da olabildiğince uzun süre kalmak istiyor - Spor
27 Eylül 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հոռի / Օր : Վահագն / Ժամ : Հուրփեայլեալ

Spor :

11 Haziran 2020  

​Henrikh Mkhitaryan, Roma`da olabildiğince uzun süre kalmak istiyor -

​Henrikh Mkhitaryan, Roma`da olabildiğince uzun süre kalmak istiyor ​Henrikh Mkhitaryan, Roma`da olabildiğince uzun süre kalmak istiyor

Londra’nın Arsenal ile Ermenistan Milli futbol takımı oyuncusu Henrikh Mkhitaryan İtalya’nın Roma takımında kalmak istiyor.

Mkhitaryan, 'Goal' haber sitesine verdiği röportajda sadece gelecek sezonda değil aynı zamanda önümüzdeki yıllarda da performanslarını Roma takımında göstermek istediğini ifade etti.

Ermeni futbol yıldızı "Eskiden olduğu gibi Arsenal ile sözleşmem var. Bu konuda her şey kulüpler arasında yapılan anlaşmaya bağlı. Tabii, Roma'da kalamazsam, Arsenal'e dönerim" diye söyledi.

Antrenmanlarına devam ettiğini söyleyen Mkhitaryan "Şikayetim yok. Futbol hayatı böyle: Her şeye hazır olmalısın." dile getirdi.

Hatırlanacağı üzere daha önce İtalya’nın Roma 2020 yılının yaz transferinde kira sözleşmesiyle takımda oynayan Henrikh Mkhitaryan’ın transferini satın almak isteğini dile getirmişti.

31 yaşında olan Henrikh Mkhitaryan 2019 yılının yazında Roma’ya katıldı. Daha önce Arsenal kadrosunda yer alan Mkhitaryan 58 maça katılıp 9 gole imza atmıştı Arsenal’da oynarken.

Covid-19 yeni tip koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen 2019-2020 sezonunda Ermeni futbol yıldızı Roma takımında 17 maça katıldı, 6 gole imza attı ve onun verdiği 4 tane pası golle sonuçlandı.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+