​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma fe - Kültürel Etkinlik
18 Eylül 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հոռի / Օր : Մասիս / Ժամ : Ծայգն

Kültürel Etkinlik :

23 Haziran 2020  

​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma fe -

​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma fe ​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma festivalinin finalinde

Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma festivalinin finaline çıktı. Armenpress’e açıklamada bulunan Marianna Gevorgyan, onu online oylamalarıyla destekleyen herkese minnettar olduğunu söyledi.

Yarışma organizatörlerine göre, Marianna’nın sanatı Ermeni kültürünün korunmasına ve sunumuna katkıda bulunuyor.

Marianna Gevorgyan, oylamaya 151 ülkeden 16 milyondan fazla insanın katıldığını söyledi. Finalde kazanmak için oylama 18 Haziran’da başladı ve 28 Haziran’a kadar sürecek. Müzisyen, hayranların ve müzik severlerin desteğine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Marianna Gevorgyan’a oy vermek için, WORLD FOLK VISION web sitesine giriş yapmanız, kayıt olmanız ve Ermenistan lehine on puan vermeniz gerekiyor. Oylama ücretsizdir.

Bu haber http://worldfolk.vision/ kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (http://worldfolk.vision/) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+