​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma fe - Kültürel Etkinlik
28 Eylül 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Հոռի / Օր : Սիմ / Ժամ : Շաւաղօտ

Kültürel Etkinlik :

23 Haziran 2020 - Bu haber 1.471 kez okundu.  

​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma fe

​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma fe ​Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma festivalinin finalinde
Ermeni ulusal müzik enstrümanı olan kanon çalıcı Marianna Gevorgyan, ‘WORLD FOLK VISION’ yarışma festivalinin finaline çıktı. Armenpress’e açıklamada bulunan Marianna Gevorgyan, onu online oylamalarıyla destekleyen herkese minnettar olduğunu söyledi.

Yarışma organizatörlerine göre, Marianna’nın sanatı Ermeni kültürünün korunmasına ve sunumuna katkıda bulunuyor.

Marianna Gevorgyan, oylamaya 151 ülkeden 16 milyondan fazla insanın katıldığını söyledi. Finalde kazanmak için oylama 18 Haziran’da başladı ve 28 Haziran’a kadar sürecek. Müzisyen, hayranların ve müzik severlerin desteğine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Marianna Gevorgyan’a oy vermek için, WORLD FOLK VISION web sitesine giriş yapmanız, kayıt olmanız ve Ermenistan lehine on puan vermeniz gerekiyor. Oylama ücretsizdir.Bu haber htt....on/ kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+