​Ermeni film yönetmeni uluslararası film festivalinde birincilik kazandı - Gündem
16 Ekim 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Սահմի / Օր : Մանի / Ժամ : Բաւական

Gündem :

09 Temmuz 2020  

​Ermeni film yönetmeni uluslararası film festivalinde birincilik kazandı -

​Ermeni film yönetmeni uluslararası film festivalinde birincilik kazandı ​Ermeni film yönetmeni uluslararası film festivalinde birincilik kazandı

Ermeni film yönetmeni Edgar Baghdasaryn’ın “Erken Kisher” filmi uluslararası platformlarda başarılar kaydetmeye devam ediyor.

Ermeni Milli Film Akademisinin ‘Anahit’ ödül töreninde 2019 yılında bu film en iyi filmi olarak tanındı ve 5 farklı kategorilerinde ödül kazandı.

Bu kez “THE INDIE FOR YOU FILM FESTIVAL” uluslararası film festivalinde “Erken Kisher” filmi sıradaki başarıya imza attı ve birincilik kazandı.

Filmin yönetmeni ve senaryo yazarı Edgar Baghdasaryan’ın 1 saat 40 dakika süren “Erken Kisher” filmin çekimleri 3 yıl sürdü ve çok büyük çabalar sonucunda başarılı bir şekilde tamamlandı.

Başrollerde Shant Hovhannisyan, Samvel Grigoryan, Luiza Nersesyan, Babken Çobanyan, Narine Grigoryan, Maria Seyranyan, Minas Asryan ve Vache Yeritsyan oynuyorlar.

Film Ermeni Milli Film Merkezinin mali desteğiyle çekildi.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
Online Ziyaretçi : 38 ¦ Üye : 0 ¦ Robot : 3 ¦ Bugün Tekil : 12.869 ¦ Çoğul 12.879 ¦ Toplam Tekil : 282.681 ¦ Çoğul : 282.894 ¦ Üye Sayımız : 0 ¦ Ip : 3.234.211.61
+