​Türk ünlü oyuncu Songül Öden Ermeni iş insanı Arman Bıçakçıyan ile evlendi - Gündem
24 Eylül 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հոռի / Օր : Լուսնակ / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

29 Temmuz 2020  

​Türk ünlü oyuncu Songül Öden Ermeni iş insanı Arman Bıçakçıyan ile evlendi -

​Türk ünlü oyuncu Songül Öden Ermeni iş insanı Arman Bıçakçıyan ile evlendi ​Türk ünlü oyuncu Songül Öden Ermeni iş insanı Arman Bıçakçıyan ile evlendi

Türk ünlü oyuncu Songül Öden, 4 yıldır birlikte olduğu Ermeni iş insanı Arman Bıçakçıyan (Bıçakçı) ile aile arasında gerçekleştirdikleri sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi.

Törene 20 kişilik davetli katıldı. Öden ve Bıçakçı, düğünü ise pandeminin sona ermesinin ardından yapacak.

Aile arasında bir törenle evlenen Öden ve Bıçakçı’nın nikahını İstanbul'un Beşiktaş Belediyesi Evlendirme Dairesi müdürü Osman Şener Kurtoğlu kıyarken, Songül Öden'in nikah şahitliğini Arzum Onan ve Esra Dermancıoğlu, Arman Bıçakçıyan’nın ise Sevan Bıçakçı ve Osanna Olgun üstlendi. Haberin ardından Ermeni iş insanı Arman Bıçakçı hakkında araştırmalar da arttı.

Arman Bıçakçıyan kimdir?

Arman Bıçakçı, Ermeni mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı'nın yeğeni, Türkiye Ermenileri Patrikliği'nin ruhanilerden Zaven Bıçakçıyan'ın oğludur. Arman Bıçakçıyan, Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2003 yılı mezunudur. 2005 yılından beri Sevan Bıçakçı Mücevher'de yönetici olarak çalışmaktadır. Bıçakçı, Songül Öden'le bir tiyatro oyununda tanışmış.

Magazinel yanı olmayan Bıçakçı hakkında çok fazla bilgi bulunmamakta. Songül Öden ve Arman Bıçakçı aşkı gizli saklı bir şekilde yürüyordu.

Songül Öden kimdir?

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST), Ankara Deneme Sahnesi'nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda (1 yıl), Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda (3,5 yıl) ve özel tiyatrolarda görev yaptı. Oyuncu, Kanal D'den FOX TV'ye transfer olan, yapımcısının Fatih Aksoy olduğu Med Yapım imzalı Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Yasemin karakterini 2011-2014 yılları arası canlandırmıştır. Dizi 19 Haziran 2014'te final yapmıştır.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+