Ermenistan Başbakanı, cephedeki askerlerle telefon görüşmeleri yaptı - Gündem
17 Ağustos 2022 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Ասակ / Ժամ : Արփող

Gündem :

08 Ekim 2020  

Ermenistan Başbakanı, cephedeki askerlerle telefon görüşmeleri yaptı -

Ermenistan Başbakanı, cephedeki askerlerle telefon görüşmeleri yaptı Ermenistan Başbakanı, cephedeki askerlerle telefon görüşmeleri yaptı

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, cephe hattının farklı noktalarını telefonla arayarak komutan ve askerlerle sohbet etti.

Paşinyan, “Sizinle gurur duyduğumu, sizi sevdiğimi söylemek için aradım. Sizler ve yaptığınız hizmet karşısında saygıyla eğiliyorum. Çok zor olduğunu, çeşitli ve sayısız zorluklar içinden geçtiğinizi biliyorum.

Ancak şuanda vatanınıza sunduğunuz hizmetin, tarihi bir hizmet olduğunu vurgulamak istiyorum. Vatan, size daima borçlu kalacak, çünkü sizler için ne de yapılırsa, sizin hizmetiniz paha biçilmezdir” ifadelerini kullandı.

Askerlerle yaptığı konuşmada Başbakan Paşinyan, kendisinin ve hükümetin, askerlerimizin butün bu çabalarının boşuna gitmemesi için elinden geleni yaptığını da dile getirdi.

Paşinyan, “Vatanımızı, hakkımızı, halkımızın güvenliğini korumak için sonuna kadar sağlam durmalıyız!” şeklinde konuştu.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+