​Azerbaycanlılar internet ortamında Aliyev’le dalga geçiyor - Gündem
01 Temmuz 2022 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Արեգ / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

04 Kasım 2020  

​Azerbaycanlılar internet ortamında Aliyev’le dalga geçiyor -

​Azerbaycanlılar internet ortamında Aliyev’le dalga geçiyor ​Azerbaycanlılar internet ortamında Aliyev’le dalga geçiyor

Ermenistan Savunma Bakanlığı temsilcisi Artsrun Hovhannisyan, cephe hattında mevcut durumu izah ederken gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Basın toplantısı sırasında gezetecilerden biri Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in açıklamalarında çelişki olup olmadığını sordu, çünkü bazı ‘işgalden azad edilen’ köylerin isimlerini savaşın daha ilk günlerinde verirken şimdi yine ‘yeni azad edilen’ köyler olarak tekrarlıyor.

Artsrun Hovhannisyan verdiği cevapta şu ifadelerini kullandı:

“Evet, çelişkiler var ve bu çelişkileri Azerbaycan halkı da farketti. Onlar dün ve bugün internet ortamında Aliyev’le dalga geçiyorlardı ve yeter artık diyordu, aynı köyleri birkaç kere niye ‘işgalden azad ediyorsun?”

Başka bir soruya cevap veren Hovhannisyan Azerbaycan’ın Kara Kuvvetleri’nin neredeyse yok edildiğini ve ancak kalıntıları farklı yerlerden bir araya getirip paralı askerleri ve özel kuvvetlerinin kalıntılarıyla saldırılar düzenlemeyi çalıştıklarını ifade etti.


Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+