​Babacan`dan Hrant Dink açıklaması: Saygıyla anıyorum - Gündem
26 Eylül 2022 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Հոռի / Օր : Նպատ / Ժամ : Փայլածու

Gündem :

20 Ocak 2021  

​Babacan`dan Hrant Dink açıklaması: Saygıyla anıyorum -

​Babacan`dan Hrant Dink açıklaması: Saygıyla anıyorum ​Babacan`dan Hrant Dink açıklaması: Saygıyla anıyorum

Ali Babacan, katledilişinin yıldönümü dolayısıyla Hrant Dink'in eşi Rakel Dink'i telefonla aradı. Babacan yaptığı açıklamada ise "“Bu ülkeyi ‘cennete çevirmeye talip’ iken güvercin tedirginliğine mahkum edilen sevgili Hrant Dink’i katledilişinin 14. yılında saygıyla anıyorum" dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in aramızdan alınışının on dördüncü yılında eşi Rakel Dink’i telefonla aradı.

Babacan, “Hrant Dink’in acısı sadece sizler için değil bizim için de hâlâ çok taze” diyerek kendisini her zaman hayırla hatırladığını söyledi. Hrant Dink’in değerli bir aydın, düşünce dünyasınnı önemli bir değeri olduğunu vurgulayan Babacan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

“Bu ülkeyi ‘cennete çevirmeye talip’ iken güvercin tedirginliğine mahkum edilen sevgili Hrant Dink’i katledilişinin 14. yılında saygıyla anıyorum. #BuradasınAhparig”

Bu haber gazeteduvar kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (gazeteduvar) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(gazeteduvar). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
Etiketler : hrantdink2021
+