​Yataktan düştü, 4 gün aç kaldı - Gündem
21 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Շառաւիղեալ

Gündem :

01 Temmuz 2021  

​Yataktan düştü, 4 gün aç kaldı -

​Yataktan düştü, 4 gün aç kaldı ​Yataktan düştü, 4 gün aç kaldı

İstanbul Şişli’de evinde yalnız yaşayan 68 yaşındaki Ermeni asıllı Arman Lilozyan yataktan düştükten 4 gün sonra ulaşıldı. Kurtarıldıktan sonra hastaneye kaldırılan Arman Lilozyan “Dört gündür yemek yemedim” diyerek yiyecek istedi.

Feriköy'deki evinde yalnız yaşayan ve hastalıkları olan Arman Lilozyan'dan (68) haber alamayan yakınları komşuyu arayıp eve bakmalarını istedi. Eve gelen komşu kapıyı açan olmayınca Lilozyan'ın yakınını geri arayıp durumu bildirdi. Lilozyan'a ulaşamayan yakınları polis ekiplerine ve itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra Lilozyan'ın evinin önüne gelen ekipler kapının kilitli olmasından dolayı içeri giremeyince çilingir çağırdı. Çilingirin açtığı kapıdan eve giren ekipler Arman Lilozyan'ı yere düşmüş halde buldu.

"4 GÜNDÜR YEMEK YEMEDİM"
Sağlık ekiplerinin evde ilk müdahalede bulunduğu Arman Lilozyan sedye ile ambulansa taşınırken "4 gündür yemek yemedim yiyecek verin" dedi. Hastaneye kaldırılan Lilozyan tedavi altına alındı.

Bu haber sabah kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (sabah) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(sabah). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+