​Türk doktordan çarpıcı yorum: Erdoğan hakkında epilepsi iddiası yalanlanmadı - Gündem
17 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ասակ / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

31 Temmuz 2021  

​Türk doktordan çarpıcı yorum: Erdoğan hakkında epilepsi iddiası yalanlanmadı -

​Türk doktordan çarpıcı yorum: Erdoğan hakkında epilepsi iddiası yalanlanmadı ​Türk doktordan çarpıcı yorum: Erdoğan hakkında epilepsi iddiası yalanlanmadı

21 Temmuz’da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayınlanan bir videosunda, yorgun olduğu ve ara ara gözlerinin kapandığı görülmüştü.

Erdoğan’ın kısa süre uyukladığı an ise Türkiye’nin gündemine otururken Tele1’de yayınlanan “5. Boyut” adlı programda Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Saltık dikkat çeken açıklamalarda bulundu. arklı yorumlara ve dedikodulara yol açan yayın hakkında değerlendirmelerde bulunan Saltık, Erdoğan’ın geçmişteki sağlık sorunlarını hatırlatarak, Cumhurbaşkanlığı’ndan konuyla ilgili bir açıklamanın yapılması gerektiğini söyledi.

Erdoğan’ın mutak otorite olduğunu söyleyen Saltık, ülkeyi yöneten insanların sağlık verilerinin paylaşılması gerektiğini vurguladı. Konuyla ilgili Saltık, Erdoğan’ın hastalığının kimi hekimlere göre epilepsi olduğunu öne sürdü. Epilepsi iddiasının yalanlanmadığını söyleyen Saltık, “Erdoğan’ın zaman ve mekan oryantasyonunu, yönelimini yitirdiğini görüyoruz. Bir de yakın geçmişte bir meslektaşımız Erdoğan’ın narsisistik kişilik bozukluğu olduğunu söylemişti” diye konuştu.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+