​HayPost yeni bir web sitesi Stamps.am’i başlattı - Gündem
19 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Անահիտ / Ժամ : Բաւական

Gündem :

27 Ekim 2021  

​HayPost yeni bir web sitesi Stamps.am’i başlattı -

​HayPost yeni bir web sitesi Stamps.am’i başlattı ​HayPost yeni bir web sitesi Stamps.am’i başlattı

HayPost, yeni bir web sitesinin(Stamps.am) pilot lansmanını duyurdu. Web sitesi hem Ermenistan’da hem de yurtdışında üç dilli bir formatta mevcuttur.

Stamps.am web sitesi, filatelik ürünlerle ilgilenenlerin çok çeşitli Ermeni pullarını, kartpostallarını, ilk gün zarflarını ve filatelik kitapçıklarını bulmalarını ve çevrimiçi sipariş vermelerini sağlıyor. Aynı zamanda Stamps.am web sitesi Ermeni kültürü, tarihi ve görülecek yerler hakkında önemli ve ilginç bilgiler sunmaktadır.

“Çeşitli filatelik ürünleri çevrimiçi olarak bulabileceğiniz ve sipariş edebileceğiniz Stamps.am pilot web sitesini başlattık. Bu yeni web sitesi, bir öncekinden farklı olarak, Ermenistan’dakilere zengin Ermeni kültürü ve tarihini de anlatacak, gözümüzün önünden geçmeyecek. Ve pulların ülkenin tüm dünyadaki büyükelçileri olduğunu boş yere söylemiyorlar” dedi.

Filatelik ürünleri daha da ilgi çekici hale getirmek için Stamps.am web sitesinde düzenli olarak çeşitli promosyonlar yapılacaktır.

Bu haber armradio kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (armradio) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(armradio). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+