​Kiliseden alınmayan çöp tepki yarattı - Gündem
20 Nisan 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Արագած / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

24 Ocak 2022  

​Kiliseden alınmayan çöp tepki yarattı -

​Kiliseden alınmayan çöp tepki yarattı ​Kiliseden alınmayan çöp tepki yarattı

Şükrü Abanoz yazısında, “Bir ibadethanenin hem de ibadethane girişinde, kaldırım üzerinde duran çöpünü 1 hafta toplamıyorsun bir de üstüne para vermeden de kaldırmıyorsun” ifadelerini kullandı...Kınalıada’da bulunan Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’nden çıkan ve kilisenin önündeki kaldırımda 1 haftadır bekleyen çöpü Adalar Belediyesi para almadan kaldırmaması ve günlerce ibadethanenin önünde bekletmesi tepkilere neden oldu.Adalar gazetesinden Şükrü Abanoz yazısında bahsettiği olaya sert tepki göstererek, “Adalar’da bulunan Cemevi veya camilerden çöpü kaldırmak için para alıyor musunuz? Bırakın çöpü Büyükada’da yeni yapılan Cemevinin inşaatından çıkan molozlardan para aldınız mı” ifadelerine yer verildi.

Şükrü Abanoz, yazısının devamında “Almadınız… Almamanızda doğru. Çünkü orası bir ibadethane. Peki, camiden, Cemevi’nden çöpünü vs. toplamak için para almazken, kiliseden neden alıyorsun? Kilise sana göre ibadethane değil mi” dedi.

Şükrü Abanoz yazısında, “Bir ibadethanenin hem de ibadethane girişinde, kaldırım üzerinde duran çöpünü 1 hafta toplamıyorsun bir de üstüne para vermeden de kaldırmıyorsun” ifadelerini kullandı.

Haberin Diğer Resimleri ​Kiliseden alınmayan çöp tepki yarattı

1 2

Bu haber odatv kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (odatv) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(odatv). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+