​Amerika Ermeni Ulusal Komitesi`nden Türk Hava Yolları reklamında oynayan Morgan Freeman`a kınama - Gündem
13 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Պարխար / Ժամ : Շաւաղօտ

Gündem :

17 Şubat 2022  

​Amerika Ermeni Ulusal Komitesi`nden Türk Hava Yolları reklamında oynayan Morgan Freeman`a kınama -

​Amerika Ermeni Ulusal Komitesi`nden Türk Hava Yolları reklamında oynayan Morgan Freeman`a kınama ​Amerika Ermeni Ulusal Komitesi`nden Türk Hava Yolları reklamında oynayan Morgan Freeman`a kınama

Amerika Ermeni Ulusal Komitesi (ANCA), Türk Hava Yolları reklamında oynayan dünyaca ünlü Morgan Freeman'ı kınadı.

Morgan Freeman, kendisinin de yer aldığı Türk Hava Yolları'nın reklamını kişisel Twitter hesabından paylaştı. “THY’yle bağlantı kurmak harikaydı diyen” Freeman "Hiçbir hava yolu Turkish Airlines'dan daha fazla ülkeyi birbirine bağlamıyor.” ifadelerini kullandı.

ANCA'nın Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada "Buraya korku getiriyor. Turkish Airlines, terörist paralı askerlerini dünyanın dört bir yanındaki çatışmalara götürüyor, burada Erdoğan'ın vekalet savaşlarıyla savaşıyor, ateşlere yakıt döküyor ve masum sivillerin üzerinde akıl almaz acıları ve ölümleri simgeliyor" ifade edildi.

ANCA Freeman'ın videosunu paylaşarak ünlü Hollywood aktörü George Clooney'nin Türk Hava Yolları reklamında yer almayı reddetmesini de hatırlattı.

Hatırlanacağı üzere ünlü Hollywood aktörü George Clooney, Türk Hava Yolları reklamında yer almayı reddetmişti. Clooney'e bir günlük reklam filmi için 35 milyon dolar teklif edilmişti. George Clooney, "Havayolu için bir günlük reklam filmi çekmem için bana 35 milyon dolar teklif edildi, ancak karım Amal ile konuştum ve buna değmeyeceğine karar verdik." demişti.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+