​Almanya`da Hz. İsa`nın `Son Akşam Yemeği` göndermeli rakı reklamı - Gündem
24 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Լուսնակ / Ժամ : Ճառագայթեալ

Gündem :

28 Mart 2022  

​Almanya`da Hz. İsa`nın `Son Akşam Yemeği` göndermeli rakı reklamı -

​Almanya`da Hz. İsa`nın `Son Akşam Yemeği` göndermeli rakı reklamı ​Almanya`da Hz. İsa`nın `Son Akşam Yemeği` göndermeli rakı reklamı

Almanya'da Hz. İsa'nın 'Son Akşam Yemeği' göndermeli rakı reklamı
Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın yaptığı reklam filminde, havarileriyle 'son yemek' için bir araya gelen Hz. İsa rakı içiyor.

Almanya'da satışı yapılan Yakamoz Rakı'nın, İsa'nın 'Son Akşam Yemeği'nin rakı masasında canlandırıldığı reklamı sosyal medya platformlarında ilgi gördü.

ROMA MUHAFIZLARIYLA RAKI MASASINDA KAYNAŞMA

Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın yaptığı reklam filminde, havarileriyle 'son yemek' için biraraya gelen Hz. İsa, rakı içiyor. Filmin devamında, yemeği basan Roma muhafızları dahil herkes rakı masasında kaynaşıyor.

Reklam, Hz. İsa'nın inanışa göre çarmıha gerilmesinden bir önceki gün, 'Son Akşam Yemeği'nde sofraya otururken "Biriniz bana ihanet edeceksiniz" demesiyle başlıyor.

KIRILAN ŞARAP TESTİSİ YERİNE RAKI

Havariler bu kişinin kim olduğunu sorgularken, son şarap testisi kırılıyor ve sofraya rakı getiriliyor. Rakının kadehe konduktan sonra renk değiştirmesi mucize addedilirken, 'Son Akşam Yemeği' kısa sürede eğlenceli bir rakı sofrasına dönüşüyor.

"Eğer balık rakının yanında değilse bırakın yüzmeye devam etsin" espirisinin yapıldığı reklamda hayata, güzelliklere, hayallere, sevgiye ve kardeşliğe kadeh kaldırılıyor.

Bu haber artigercek kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (artigercek) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(artigercek). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+