Ara Malikian, İstanbul`a geliyor Konser verecek - Kültürel Etkinlik
18 Nisan 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Մասիս / Ժամ : Աղջամուղջ

Kültürel Etkinlik :

12 Nisan 2022  

Ara Malikian, İstanbul`a geliyor Konser verecek -

Ara Malikian, İstanbul`a geliyor Konser verecek Ara Malikian, İstanbul`a geliyor Konser verecek

Ünlü keman virtüözü Ara Malikian, 'The Ara Malikian World Tour' kapsamında 9 Haziran'da İstanbul'da sahne alacak. Ara Malikian, hayranları ile buluşmak için geri sayıma başladı.

Ünlü keman virtüözü Ara Malikian, 'The Ara Malikian World Tour' kapsamında 9 Haziran'da İstanbul'da konser verecek.

Enerji dolu performansı ile dinleyenlerini hayran bırakan Ara Malikian, New Age'den beslenen klasik müzik olarak tanımladığı stiliyle gittiği her yerde biletleri günler öncesinde tükenen dünya turnesini, Piu Entertainment organizasyonuyla İstanbul'a taşıyor.

'The Ara Malikian World Tour' kapsamında yeniden Türkiye'ye gelecek olan keman virtüözü Ara Malikian, kemanını adeta konuşturduğu nefes kesici sahne şovlarıyla 9 Haziran'da Zorlu PSM'de hayranlarıyla buluşacak.

İlk konserini 13 yaşında veren Ara Malikian'ın müziğe ve kemana olan tutkusu yıllar içinde onu dünyanın en ünlü keman virtüözlerinden biri yaptı. Müziği ile ilham veren, özgün performanslarıyla tutkusunu kemanıyla anlatan Ara Malikian, bu sefer ilhamını kendi oğlundan aldı. Oğluyla birlikte geçirdiği zamanların büyüsüyle, unuttuğu duygularını tekrar canlandırdığı bu etkileyici yolu sahnelere taşıyor.

Bu haber msn kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (msn) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(msn). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+