Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas[Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas - Gündem
17 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ասակ / Ժամ : Շառաւիղեալ

Gündem :

25 Nisan 2022  

Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas[Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas -

Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas[Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas[Azerbaycan ile Ermenistan arasında kritik temas

Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile Ermenistan Dışişleri Bakanı Ararat Mirzoyan telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Ermenistan Dışişleri Bakanı Ararat Mirzoyan ile telefonda görüştü. Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, bakanların iki ülke liderleri düzeyinde varılan anlaşmaların devamı olarak gerçekleştirdiği görüşmede, barış anlaşmasını hazırlayacak olan Azerbaycan ve Ermenistan çalışma gruplarının görüşmesinin yakın zamanda yapılmasının kararlaştırıldığı belirtildi.

Görüşmede, Ortak Sınır Komisyonu heyetinin belirlendiği aktarılırken, insani konular hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu da kaydedildi.
Bu haber sabah kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (sabah) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(sabah). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+