​Yunanistan Milli Savunma Bakan Yardımcısı başkanlığındaki heyet Ermenistan`a gelecek - Gündem
18 Mayıs 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարերի / Օր : Մասիս / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

03 Haziran 2022  

​Yunanistan Milli Savunma Bakan Yardımcısı başkanlığındaki heyet Ermenistan`a gelecek -

​Yunanistan Milli Savunma Bakan Yardımcısı başkanlığındaki heyet Ermenistan`a gelecek ​Yunanistan Milli Savunma Bakan Yardımcısı başkanlığındaki heyet Ermenistan`a gelecek

Ermenistan’ın Atina Büyükelçiliği’nden aktarılan bilgilere göre Yunanistan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Nikos Hardalias başkanlığındaki heyet Ermenistan'a gelecek.

Nikos Hardalias Facebook sayfasından konuyla ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Meslektaşım Karen Brutyan'ın (ed. Ermenistan Savunma Bakan Yardımcısı) daveti üzerine, 2 - 3 Haziran tarihlerinde, Yunanistan ile güçlü tarihi dostluk ve işbirliği bağları olan Ermenistan'da olacağım. Nikos Ziyaret çerçevesinde Ermenistan Savunma Bakanı Suren Papikyan, Ermenistan Yüksek Teknoloji Sanayi Bakanı Robert Khachatryan ve meslektaşım Karen Brutyan ile resmi görüşmeler yapacağım."

Yunanistan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Nikos Hardalias Ermeni Soykırımı Anıtı'nı da ziyaret edecek ve burada Soykırım kurbanlarının anısına saygı duruşunda bulunacak.

Ermenistan Savunma Bakanlığı'na bağlı Vazgen Sargsyan Askeri ve Savunma Ulusal Araştırma Üniversitelerine de ziyaretler planlanmaktadır.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+