​Azerbaycan, Armen Grigoryan ile Hikmet Hacıyev’ın görüşmesini tekrar erteledi - Gündem
25 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ցրօն / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

02 Temmuz 2022  

​Azerbaycan, Armen Grigoryan ile Hikmet Hacıyev’ın görüşmesini tekrar erteledi -

​Azerbaycan, Armen Grigoryan ile Hikmet Hacıyev’ın görüşmesini tekrar erteledi ​Azerbaycan, Armen Grigoryan ile Hikmet Hacıyev’ın görüşmesini tekrar erteledi

Azerbaycan, Ermenistan Güvenlik Konseyi Sekreteri Armen Grigoryan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Danışmanı Hikmet Hacıyev’in görüşmesini iki kez erteledi.

Gazetecilere verdiği brifingde bu konuda açıklama yapan Grigoryan, “Görüşme 27-28 tarihlerinde planlanmıştı, daha önce de anlaştığımız gün vardı ama ertelendi” ifadelerini kullandı.

Görüşmenin ertelenmesine ilişkin Azerbaycan'dan net bir açıklama almadıklarını vurgulayan Ermenistan Güvenlik Konseyi Sekreteri, görüşmenin yakın gelecekte mümkün olacağına dair bilgisi olduğunu kaydetti.

Hatırlanacağı üzere: Ermenistan Güvenlik Konseyi Sekreteri Armen Grigroyan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı İdaresi Dış Politika Başkanı Hikmet Hacıyev arasındaki son görüşme 3 Mayıs'ta Brüksel'de gerçekleşti.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+