​Ermenistan Başbakan Yardımcısı, Asya Kalkınma Bankası Ermenistan Ofisi Müdürü ile gelecek işbirliği - Gündem
24 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Լուսնակ / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

13 Temmuz 2022  

​Ermenistan Başbakan Yardımcısı, Asya Kalkınma Bankası Ermenistan Ofisi Müdürü ile gelecek işbirliği -

​Ermenistan Başbakan Yardımcısı, Asya Kalkınma Bankası Ermenistan Ofisi Müdürü ile gelecek işbirliği ​Ermenistan Başbakan Yardımcısı, Asya Kalkınma Bankası Ermenistan Ofisi Müdürü ile gelecek işbirliğini görüştü

13 Temmuz'da Ermenistan Başbakan Yardımcısı Hambardzum Matevosyan, Asya Kalkınma Bankası'nın Ermenistan Şübesi Müdürü Paolo Spatigatt'yi kabul etti.

Başbakan Yardımıcısının Ofisi'nden yapılan açıklamaya göre Matevosyan, Asya Kalkınma Bankası'nın özellikle Ermenistan hükümeti tarafından uygulanan reform gündemi bağlamında Ermenistan'a sağladığı sürekli desteği vurguladı.

Hambardzum Matevosyan ayrıca AKB'nin Ermenistan'daki altyapı projelerinin finansmanına, özellikle de "Kuzey-Güney Yol Koridoru" ve "Kentsel Sürdürülebilir Kalkınma" yatırım projeleri gibi önemli yol yapım projelerinin uygulanmasına katılımını çok takdir etti.

Asya Kalkınma Bankası'nın Ermenistan Şübesi Müdürü Paolo Spantigati, toplantı için başbakan yardımcısına teşekkür etti ve Ermenistan hükümeti ile işbirliğini verimli olarak nitelendirdi.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+