​Ermenistan’ın Özel Temsilcisi Rubinyan’ın katıldığı toplantıda Ermenistan-Türkiye normalleşme sürec - Gündem
20 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Արագած / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

29 Temmuz 2022  

​Ermenistan’ın Özel Temsilcisi Rubinyan’ın katıldığı toplantıda Ermenistan-Türkiye normalleşme sürec -

​Ermenistan’ın Özel Temsilcisi Rubinyan’ın katıldığı toplantıda Ermenistan-Türkiye normalleşme sürec ​Ermenistan’ın Özel Temsilcisi Rubinyan’ın katıldığı toplantıda Ermenistan-Türkiye normalleşme süreci ele alındı

28 Temmuz'da Uluslararası ve Güvenlik İşleri Ermeni Enstitüsü’nde "Ermenistan-Türkiye normalleşme sürecinin gelişen aşaması" konulu basına kapalı bir toplantı gerçekleşti.

Ana konuşmacısının Ermenistan Parlamento Başkan Yardımcısı, Ermenistan-Türkiye normalleşme sürecinde Ermenistan’ın Özel Temsilcisi Ruben Rubinyan’ın olduğu toplantıda Uluslararası ve Güvenlik İşleri Ermeni Enstitüsü’ne üye olan ve diğer uzmanlar katıldı.

Aktif bir şekilde seslendirilen sorulara kapsamlı cevapların verildiği bu toplantıda Ermenistan-Türkiye devletlerarası ilişkilerinin normalleşme sürecinin tarihi ve gelişen aşamanın ayrıntıları, üçüncü ülkelerin bu ilişkilerdeki rolü ve önemi etraflıca ele alındı.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+