​Spertsyan: Ermenistan`ı seçtiğimde kalbimin sesini dinledim, bu benim seçimim, bunu ailemle bile k - Gündem
21 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

22 Şubat 2023  

​Spertsyan: Ermenistan`ı seçtiğimde kalbimin sesini dinledim, bu benim seçimim, bunu ailemle bile k -

​Spertsyan: Ermenistan`ı seçtiğimde kalbimin sesini dinledim, bu benim seçimim, bunu ailemle bile k ​Spertsyan: Ermenistan`ı seçtiğimde kalbimin sesini dinledim, bu benim seçimim, bunu ailemle bile konuşmadım

Ermenistan milli takımının ve Rusya’nın Krasnodar kulübünün orta saha oyuncusu Eduard Spertsyan, milli takıma transferinden ve Kaparos ile olan ilişkisinden bahsetti Sport.ru sitesine verdiği röportajda.

Milli takımı ve kulübünün tamamen farklı duygulara yol açtığını ifade eden futbolcu Milli takımda ilk defa tüm ülkenin arkasında durduğu durumla karşılaştığını dile getirdi.

Yakın zamana kadar Ermenistan Milli takımının, arka arkaya iki UEFA Kupası kazanan Sevilla'nın kökeninde yer alan Joaquin Caparos tarafından yönetildiğini hatırlatan Spertsyan Caparos’un o takım hakkında, Sergio Ramos hakkında pek çok hikaye anlattığını her zaman birinci olmaya çalışmaları gerektiğini söylediğini dile getirdi.

Milli takımı sayesinde Henrikh Mkhitaryan ile tanışan Eduard Spertsyan’a Mkhitaryan "Her zaman kalbinin sesini dinle" diye tavsiyede bulunmuştur.

Spertsyan da şimdi “Ermenistan'ı seçtiğimde kalbimi dinledim. Bu benim seçimim, bunu ailemle bile konuşmadım. Ve hiçbir şeyden pişman değilim" diyor ve Ermenistan Milli takımında yer akmanın sevincini ifade ediyor.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+