​14 Mayıs 2023 Türki̇ye Seçi̇mleri̇ - Webi̇nar - Gündem
20 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Արագած / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

10 Mayıs 2023  

​14 Mayıs 2023 Türki̇ye Seçi̇mleri̇ - Webi̇nar -

​14 Mayıs 2023 Türki̇ye Seçi̇mleri̇ - Webi̇nar ​14 Mayıs 2023 Türki̇ye Seçi̇mleri̇ - Webi̇nar

Türkiye’de 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimlere birkaç gün kaldı. Seçim kanpanyası süreci, seçimlerden sonra olası gelişecek senaryolar, siyasi güçlerinin şu anki dengesi ve seçim sonuçlarıyla ilgili tahminler konusunda Ermeni Haber Ajansı olarak bir Webinar gerçekleştirdik.

Aynı zamanda seçim sonucuna bağlı Türkiye’nin dış ve bölgesel politikasında değişikliklerin olup olmayacağı ve Türkiye’nin Ermenistan ile ilişkilerinde olası gelişmeleri de ele aldık.

Misafirlerimiz çok değerli bilim adamları ABD’nin Utah Üniversitesi’nde Profesör Hakan Yavuz, Ermenistan Bilimler Milli Akadamisi’nden Akademisyen, Şarkiyat uzmanı, Profesör Ruben Safrastyan ve İstanbul Ermeni toplumundan, “Nor Zartonk” kuruluşunun kurucu üyelerinden Can Erzurumluoğlu.

Ermenistan’dan meslektaşlarımız da bu panele katılıp sorularını konuşmacılara yönelttiler. Buradan Webinarımızın tamamını izleyebilirsiniz...

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+