​Nehna’dan depremzede öğrenciler yararına ikinci kermes - Gündem
16 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Մանի / Ժամ : Ճառագայթեալ

Gündem :

07 Haziran 2023  

​Nehna’dan depremzede öğrenciler yararına ikinci kermes -

​Nehna’dan depremzede öğrenciler yararına ikinci kermes ​Nehna’dan depremzede öğrenciler yararına ikinci kermes

Nehna’nın Antakya Rum Ortodoks Kilisesi Kadınlar Kolu ve Ankara Dayanışma Evleri’yle birlikte düzenlediği ‘Antakya Yöresel Lezzetler Kermesi’, 10 Haziran Cumartesi günü, 11.00-19.00 arası, Çankaya’daki Yılmaz Güney Sahnesi’nde olacak.

Antakyalı Ortodokslar tarafından oluşturulan Nehna platformu, depremzedeler yararına bir kermes daha düzenliyor. İlk olarak 6 Mayıs Cumartesi günü İstanbul, Beyoğlu’ndaki Meryem Ana Kilisesi’nde yapılan kermes, bu kez Ankara’ya taşınıyor.

Nehna’nın Antakya Rum Ortodoks Kilisesi Kadınlar Kolu ve Ankara Dayanışma Evleri’yle birlikte düzenlediği ‘Antakya Yöresel Lezzetler Kermesi’, 10 Haziran Cumartesi günü, 11.00-19.00 arası, Çankaya’daki Yılmaz Güney Sahnesi’nde olacak. Depremden etkilenen öğrencilerle dayanışmak ve Antakyalılarla bir araya gelmek için yapılan kermes, Çankaya Belediyesi’nin katkılarıyla düzenleniyor.

Kermesten elde edilecek gelir, Nehna’nın depremden etkilenen öğrenciler için hazırladığı burs fonuna aktarılacak. Yerel üreticilerin yer alacağı kermeste, üreticilerin de desteklenmesi amaçlanıyor.

Bu haber agos kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (agos) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(agos). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+