Paşinyan-Aliyev-Michel üçlü görüşmesi 15 Temmuz`da Brüksel`de öngörülmüştür - Gündem
12 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Անի / Ժամ : Արփող

Gündem :

15 Temmuz 2023  

Paşinyan-Aliyev-Michel üçlü görüşmesi 15 Temmuz`da Brüksel`de öngörülmüştür -

Paşinyan-Aliyev-Michel üçlü görüşmesi 15 Temmuz`da Brüksel`de öngörülmüştür Paşinyan-Aliyev-Michel üçlü görüşmesi 15 Temmuz`da Brüksel`de öngörülmüştür

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel arasındaki üçlü görüşme, 15 Temmuz'da Brüksel'de planlanmıştır. Başbakan Nikol Paşinyan hükümet toplantısında bunu duyurdu.

Paşinyan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"15 Temmuz'da Brüksel'de Avrupa Konseyi Başkanı ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı ile bir araya gelme planımız var. Bu görüşmeye katılımımı onayladım. Bu görüşmede barış anlaşması müzakerelerinde ilerleme kaydetmeyi umuyorum."[Paşinyan-Aliyev-Michel üçlü görüşmesi 15 Temmuz'da Brüksel'de öngörülmüştür]Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel arasındaki üçlü görüşme, 15 Temmuz'da Brüksel'de planlanmıştır. Başbakan Nikol Paşinyan hükümet toplantısında bunu duyurdu.

Paşinyan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"15 Temmuz'da Brüksel'de Avrupa Konseyi Başkanı ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı ile bir araya gelme planımız var. Bu görüşmeye katılımımı onayladım. Bu görüşmede barış anlaşması müzakerelerinde ilerleme kaydetmeyi umuyorum."

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+