​Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı - Gündem
17 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ասակ / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

09 Kasım 2023  

​Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı -

​Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı ​Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı

Reality show yıldızı ve sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra milyar dolarlık bir markanın da sahibi olan Kim Kardashian kurucusu olduğu Skim markası için kamera karşısına geçti. Skims ile mücevher markası Swarovki'nin gösterişli iş birliği sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü realite şov yıldızı Kim Kardashian hem Skims markası hem de lüks markalarla yaptığı iş birlikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
Skims dlı vücut şekillendirici korse markasının sahibi olan Kardashian, mücevher markası Swarovski ile güçlerini birleştirdi.

Swarovski taşlarıyla süslenen kıyafetler ve yine Swarovski imzası taşıan vücut mücevherleri son dönemin en dikkat çeken tasarımları oldu.

43 yaşındaki Kardashian "Yaratıcılığı kutlamak ve günlük giyime biraz daha ihtişam katmak istedik" ifadelerini kullandı.[Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı - 3]The Swarovski x SKIMS adlı koleksiyon 2 Kasım'da New York'ta satışa çıkacak.[Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı - 4]Mert Alaş'ın çektiği kampanyada farklı beden tipleri ön plana çıkıyor.[Kim Kardashian mücevher markası ile iş birliğine imza attı - 5]Kolekisyonda vücudu saran body'ler, kristallerle kaplı iç çamaşırları ve elbiseler bulunuyor.





Bu haber ntv kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ntv) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ntv). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+