​Ermeni şarabı “Bloomberg”in 2023 ün en iyi 50 şarabı listesinde - Gündem
23 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ծմակ / Ժամ : Շաւաղօտ

Gündem :

28 Ocak 2024  

​Ermeni şarabı “Bloomberg”in 2023 ün en iyi 50 şarabı listesinde -

​Ermeni şarabı “Bloomberg”in 2023 ün en iyi 50 şarabı listesinde ​Ermeni şarabı “Bloomberg”in 2023 ün en iyi 50 şarabı listesinde

“Bloomberg” dergisinin şarap uzmanı Elin McCoy 2023’te tattığı ve fiyatı 50 dolardan az en iyi 50 şaraptan oluşan seçkisini yayınladı.

Şarap tadımı için McCoy 21 ülkeden 3243 şarap seçti.Şarap uzmanı satın aldığı tüm şarapları “Oldukça başarılı bir satın alma” olarak nitelendirdi ve okuyucularına bunları tanımlarını tavsiye etti.

“Şarap severler için ve sıradışı sevenler için” kategorisinde Portekiz ve Sloven şaraplarının yanı sıra 2019 Van Ardi Estate Red Blend Ermeni şarabı da yer alıyor.

McCoy’un Ermeni şarabı hakkında söyledikleri bunlar: ‘Eğer Еrmeni şarabını hiç denemediyseniz, sizi keyifli şeyler bekliyor.”

Şarap uzmanı “Ermeni şarabı Areni, Zafer ve Milag üzümlerinin baharat, kırmızı meyveler ve kakao notaryıla koyu, yumuşak bir karışımdır. Fiyatı: 26 dolardır” ifadelerini kullandı.


Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+