​Artsakh`ın son sayfası henüz kapanmadı! Tiflis`te Ermeniler AB temsilciliği önünde gösteri düzenled - Gündem
20 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Արագած / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

29 Ocak 2024  

​Artsakh`ın son sayfası henüz kapanmadı! Tiflis`te Ermeniler AB temsilciliği önünde gösteri düzenled -

​Artsakh`ın son sayfası henüz kapanmadı! Tiflis`te Ermeniler AB temsilciliği önünde gösteri düzenled ​Artsakh`ın son sayfası henüz kapanmadı! Tiflis`te Ermeniler AB temsilciliği önünde gösteri düzenledi

27 ve 28 Ocak tarihlerinde "Artsakh için Avrupalılar" platformunun girişimiyle 55 Avrupa şehrinde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Gürcistan Ermenileri Birliği'nin haberine göre Tiflis'te Avrupa Birliği temsilciliği önünde de gösteri düzenlendi.

Gösteriye katılanlar posterlerde belirtilen taleplerini sunarken, öğrenciler de Avrupa Birliği temsilciliğine mektup şeklinde gönderilecek olan başvuruyu İngilizce olarak okudular.

Ayrıca eylem sırasında organizatörler, Artsakh Cumhuriyeti Ulusal Meclisi gruplarının etkinlik katılımcılarına mesajını okudu.

Birliğin açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Bu mesaj Artsakh Cumhuriyeti'nin son sayfasının kapatılmadığının ve mücadelenin devam ettiğinin bir başka kanıtıdır."

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+