Yunanistan Savunma Bakanı Ermenistan`da - Gündem
19 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Անահիտ / Ժամ : Այգ

Gündem :

04 Mart 2024  

Yunanistan Savunma Bakanı Ermenistan`da -

Yunanistan Savunma Bakanı Ermenistan`da Yunanistan Savunma Bakanı Ermenistan`da

Ermenistan Savunma Bakanı Suren Papikyan'ın daveti üzerine Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Dendias başkanlığındaki heyet Ermenistan'a geldi.

Ermenistan Savunma Bakanı Suren Papikyan Facebook hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Benim davetim üzerine Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Dendias başkanlığındaki heyet, 4 Mart'ta resmi bir ziyaret için Ermenistan Cumhuriyeti'ne geldi."

Daha önce Ermenistan'ın Yunanistan Büyükelçiliği, Yunanistan Savunma Bakanı'nın yaklaşan Ermenistan ziyareti hakkında bilgi vermişti. Ermenistan'ın Yunanistan Büyükelçiliği, Büyükelçi Tigran Mkrtchyan'ın Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Dendias ile görüştüğünü belirten bir yazılı açıklama yayınlamıştı. Toplantıda Tigran Mkrtchyan, Yunanistan Milli Savunma Bakanı'nın Ermenistan'a yapacağı resmi ziyaretin iki ülkenin askeri alanda işbirliğine yeni bir ivme kazandıracağını vurgulamıştı.


Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+