Hristiyan misyonerler Ardahan için Facebook’a reklam verdi - Gündem
22 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Առաւօտ

Gündem :

06 Nisan 2024  

Hristiyan misyonerler Ardahan için Facebook’a reklam verdi -

Hristiyan misyonerler Ardahan için Facebook’a reklam verdi Hristiyan misyonerler Ardahan için Facebook’a reklam verdi

Sosyal medyada geniş çaplı bir reklam çalışmasına başlayan Hristiyan misyonerler, kutsal kitapları olan İncil’i okumak isteyenlere kargo aracılığı ile ücretsiz göndermeye başladı.

Hristiyan misyonerler her geçen gün yeni yöntem ve farklı yollarla dini inançlarını yaymaya çalışıyor. Misyonerlerin hedefindeki il ise Ardahan oldu. Türkiye genelinde olduğu gibi Ardahan’da da en yaygın kullanılan sosyal medya uygulaması olan Facebook’a reklam veren misyonerler kutsal kitapları İncil’in Türkçe çevirisini ücretsiz gönderiyor. Birçok sosyal medya uygulaması üzerinden reklam yapan misyonerler (tebliğciler) ‘Ücretsiz İncil İster misiniz?’ başlıklı reklamlarda kutsal kitap İncil başta olmak üzere daha birçok dini yayını da vatandaşlara ulaştırıyor. Ülkemizde birçok tarikat ve cemaatin para ile sattığı dini yayınlar sektör halini almışken, Hristiyan misyonerler ise inançlarını yaymak için dini yayınlarını ücretsiz dağıtıyor.
Bu haber balkangunlugu kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (balkangunlugu) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(balkangunlugu). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+