​Ermenistan Parlamentosu Başkanı, AB üye devletlerinin parlamento başkanlarının konferansına katılac - Gündem
18 Mayıs 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարերի / Օր : Մասիս / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

23 Nisan 2024  

​Ermenistan Parlamentosu Başkanı, AB üye devletlerinin parlamento başkanlarının konferansına katılac -

​Ermenistan Parlamentosu Başkanı, AB üye devletlerinin parlamento başkanlarının konferansına katılac ​Ermenistan Parlamentosu Başkanı, AB üye devletlerinin parlamento başkanlarının konferansına katılacak

Ermenistan Parlamentosu Başkanı Alen Simonyan liderliğindeki bir heyet, İspanya Krallığı'nda çalışma ziyaretinde bulunuyor.

Ermenistan Parlamentosu’nun bildirisine göre, Alen Simonyan liderliğindeki heyet, Avrupa Birliği üye devletlerinin parlamento başkanlarının konferansına katılacak.

Konferans, Avrupa parlamentoları arasında fikir, bilgi ve deneyimlerin paylaşılması için bir platform sağlamakta olup, parlamentoların çalışmasına katkıda bulunmakta, işbirliklerine ve AB'nin en üst düzeydeki parlamenter faaliyetlerinin koordinasyonuna yardımcı olmaktadır.

Konferans kapsamında Alen Simonyan’ın bir konuşma yapması planlanmakta olup, bir çok ikili görüşme gerçekleştirilecektir.


Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+