​Kremlin Sözcüsü: Putin ve Paşinyan yakında tüm konuları bizzat görüşebilecekler - Gündem
18 Mayıs 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարերի / Օր : Մասիս / Ժամ : Այգ

Gündem :

22 Nisan 2024  

​Kremlin Sözcüsü: Putin ve Paşinyan yakında tüm konuları bizzat görüşebilecekler -

​Kremlin Sözcüsü: Putin ve Paşinyan yakında tüm konuları bizzat görüşebilecekler ​Kremlin Sözcüsü: Putin ve Paşinyan yakında tüm konuları bizzat görüşebilecekler

Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kısa vadede Rus sınır muhafızlarının Ermenistan’ın Tavuş İdari Bölgesinden çekilmesi de dahil olmak üzere çeşitli konuları bizzat ele alabileceklerini belirtti.

RİA Novosti’nin bildirdiğine göre Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın Rus sınır muhafızlarının Tavuş İdari Bölgesi'nden çekilmesine ilişkin açıklamasına değinen Peskov, Ermenistan tarafından bu konuda herhangi bir sinyal alınmadığını ifade etti.

Peskov, "Kısa vadede Devlet Başkanı Putin ve Başbakan Paşinyan'ın bu konuları ve gerekirse diğer güncel konuları bizzat ele alma fırsatına sahip olacağını bekliyoruz." sözlerine ekledi.Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+