​Transfermarkt’a göre, kim Ermenistan`ın en yüksek transfer değeri olan Ermeni futbolcuları? - Spor
14 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Վանատուր / Ժամ : Ճառագայթեալ

Spor :

10 Haziran 2024  

​Transfermarkt’a göre, kim Ermenistan`ın en yüksek transfer değeri olan Ermeni futbolcuları? -

​Transfermarkt’a göre, kim Ermenistan`ın en yüksek transfer değeri olan Ermeni futbolcuları? ​Transfermarkt’a göre, kim Ermenistan`ın en yüksek transfer değeri olan Ermeni futbolcuları?

Transfermarkt" Ermeni futbolcuların transfer değeri verileri yayınladı. Buna verilere göre, Ermenistan'ın en yüksek transfer değeri olan Ermeni futbolcu Ermenistan Milli Futbol Takımı’nın ve “Krasnodar’ın” orta saha oyuncusu Eduard Spertyandır, onun transfer değeri 20 milyon avro oldu.

Transfermarkt, Alman tabanlı futbol bilgileri, transfer haberleri, kulüplerin haberleri, maçları ve sonuçlarını gösteren web sitesi. IVW'ye göre, en çok ziyaret edilen 25 Alman sitesinden biri ve kicker.de'den sonra en büyük spor sitesidir.

İkinci sırada Ermenistan Milli Futbol Takımı’nın ve “Lokomotif’in” defans oyuncusu Nairi Tiknizyandır, onun transfer değeri 6 5 milyon avro olduğu tahmin ediliyor.

Ermenistanın Milli Futbol Takımı’nın eski kaptanı ve “Inter'in” orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan 6 milyon avro ile İlk üçte yer alıyor, 4’ü sırada ise 4 milyon avro ile “Al Fateh” forveti Lukas Selayaran yer alıyor.

En değerli Ermeni futbolcular sıralamasında 5’i sırada 2 milyon avro ile "Ferentzvaroşin" orta saha oyuncusu Edgar Sevikyan yer alıyor. Genel olarak 12 Ermeni futbolcuların transfer değeri 1 milyon avroyu aşıyor.
Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+