​Ermenistan ilk kez EUROSATORY Savunma ve Güvenlik Fuarına katılacak - Gündem
25 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ցրօն / Ժամ : Երկրատես

Gündem :

10 Haziran 2024  

​Ermenistan ilk kez EUROSATORY Savunma ve Güvenlik Fuarına katılacak -

​Ermenistan ilk kez EUROSATORY Savunma ve Güvenlik Fuarına katılacak ​Ermenistan ilk kez EUROSATORY Savunma ve Güvenlik Fuarına katılacak

Ermenistan, 17-21 Haziran 2024 tarihleri arasında Paris'te gerçekleşecek olan EUROSATORY kara ve hava savunma ve güvenlik fuarında ilk kez yer alacak.

Fransa-Ermenistan Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan açıklamaya göre, fuara 90 ülkeden 1800'den fazla katılımcı ile yaklaşık 98,000 ziyaretçi ve uzmanın katılması bekleniyor.

"Ermenistan" pavilyonu, Fransa-Ermenistan Ticaret ve Sanayi Odası üyesi şirketlerin ve Ermenistan'ın savunma sanayi kompleksine ait şirketlerin bir delegasyonunu ağırlayacak. Bu, bu Ermeni şirketlerine Avrupa'nın önde gelen uluslararası fuarlarında teknolojilerini ve çözümlerini ilk kez sergileme ve sözleşme imzalama fırsatı sağlayacak.

Fuar kapsamında, 18 Haziran'da, GICAT (Fransız Savunma ve Güvenlik Endüstrisi Organizasyonu) pavilyonunda Ermenistan'ın savunma alanındaki ihtiyaçlarına ve Fransa ile mevcut işbirliğine odaklanan bir Fransız-Ermeni forumu düzenlenecek.

EUROSATORY Savunma ve Güvenlik Uluslararası Fuarı'nda Ermenistan pavilyonunun Fransa-Ermenistan Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Tigran Arakelyan tarafından yönetileceği belirtildi.


Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+