​Sonbaharda Ermenistan`da Amerikan Ülkelerinin Rekabet Değişimi organizasyonun etkinliği düzenlene - Gündem
25 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ցրօն / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

15 Haziran 2024  

​Sonbaharda Ermenistan`da Amerikan Ülkelerinin Rekabet Değişimi organizasyonun etkinliği düzenlene -

​Sonbaharda Ermenistan`da Amerikan Ülkelerinin Rekabet Değişimi organizasyonun etkinliği düzenlene ​Sonbaharda Ermenistan`da Amerikan Ülkelerinin Rekabet Değişimi organizasyonun etkinliği düzenlenecek

Sonbaharda Ermenistan'da "Amerikan Ülkelerinin Rekabet Değişimi" organizasyonunun sıradaki etkinliği, 28 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Ekonomi Bakanı Gevorg Papoyan bu konuyu basın toplantısında duyurdu.

Bu etkinlik Amerikan kıtası dışında ikinci kez düzenlenecek. Daha önce benzer bir program İsrail ve Almanya tarafından gerçekleştirilmişti.

Gevorg Papoyan'ın ifadelerine göre, Ermenistan'da çeşitli Amerikan ülkelerinden üst düzey yetkililer ve iş insanları bekleniyor. Bakan, açıklamasında "Ekonomik gelişim, yenilikçilik, girişimcilik alanında en iyi uygulamalar ile eğitim iş birliği ve iş ilişkileri geliştirme olanakları ele alınacak" dedi.

Ayrıca, bu süreçte Ermenistan Ekonomi Bakanlığı ile ABD Ticaret Bakanlığı arasında kapsamlı çalışmalar yapıldığını ekledi.


Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+