​Ararat Mirzoyan։ Ermenistan Avrupa Birliği ile ortaklığını derinleştiriyor - Gündem
25 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ցրօն / Ժամ : Զօրացեալ

Gündem :

22 Haziran 2024  

​Ararat Mirzoyan։ Ermenistan Avrupa Birliği ile ortaklığını derinleştiriyor -

​Ararat Mirzoyan։ Ermenistan Avrupa Birliği ile ortaklığını derinleştiriyor ​Ararat Mirzoyan։ Ermenistan Avrupa Birliği ile ortaklığını derinleştiriyor

Ermenistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Ararat Mirzoyan, ülkenin son dönemde karşılaştığı tüm zorluklara rağmen hükümetin reform gündemini uygulamak için gerekli tüm önlemleri aldığını açıkladı.

Ermenistan Dışişleri Bakanı, Litvanya Dışişleri Bakanı Gabrielius Landsbergis ile ortak basın toplantısında bu görüşü dile getirdi.

"Önemli bir ilerleme kaydettiğimiz için mutluyuz, ancak bunun ortaklarımız ABD, Avrupa Birliği ve Litvanya da dahil olmak üzere üye devletlerinin sürekli desteği sayesinde mümkün olduğunun farkındayız."

Mirzoyan, Ermenistan'ın şu anda Ermenistan'ın direncini artırma projesi ve yeni ortaklık gündemi üzerinde çalışarak Avrupa Birliği ile ortaklığını derinleştirdiğini sözlerine ekledi.Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+