​Bundestag AB İlişkileri Komitesi Başkanı: ``Ermenistan her zaman bir Avrupa ülkesi olmuş ve geleceğ - Gündem
25 Temmuz 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ցրօն / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

01 Temmuz 2024  

​Bundestag AB İlişkileri Komitesi Başkanı: ``Ermenistan her zaman bir Avrupa ülkesi olmuş ve geleceğ -

​Bundestag AB İlişkileri Komitesi Başkanı: ``Ermenistan her zaman bir Avrupa ülkesi olmuş ve geleceğ ​Bundestag AB İlişkileri Komitesi Başkanı: ``Ermenistan her zaman bir Avrupa ülkesi olmuş ve geleceği Avrupa`da``

Almanya Federal Meclisi (Bundestag) AB İlişkileri Komitesi Başkanı Anton Hofreiter, Ermeni milletvekillerle bugün gerçekleşen görüşme sırasında, "Ermenistan her zaman Avrupalı bir ülke olmuştur ve geleceği de Avrupa'dadır" diye vurguladı.

Ermenistan Ulusal Meclisi "Sivil Sözleşme" Partisi Meclis Grubu Başkanı Hayk Konjoyan, Facebook sayfasında bu konuda bir paylaşımda bulundu.

"Berlin'de bugün Bundestag AB İlişkileri Komitesi Başkanı ve üyeleriyle bir araya geldik. Ermenistan-AB ilişkilerinin derinleştirilmesi perspektiflerini ele aldık.

"Her iki taraf da Ermenistan'ın demokratik gelişiminin, Ermenistan'ın direncini ve güvenliğini artırması gerektiğini kaydetti. Ermenistan-AB ekonomik ve enerji iş birliğinin derinleştirilmesi ve gelecek projelerden konuştuk."
Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+