Tateossian London - Gündem
26 Mayıs 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Մարերի / Օր : Նպատ / Ժամ : Թաղանթեալ

Gündem :

16 Kasım 2011  

Tateossian London

Tateossian London Erivan’da «Tateossian London» markalı ürün satış mağazası açılacak; Firma kurucusu Serj Sarkisyan’la buluşacak

15 Kasım’da «Tadeossian London» markasının kurucusu Robert Tateosian Erivan’a 3 günlük bir ziyarette bulunacak. Ziyaret çerçevesinde Ermenistan cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan’la bir buluşma, Erivan’da «Tateossian London» markalı ürün satış mağazası açılışı öngörülmekte. Mağaza açılışında başbakan Tigran Sarkisyan da hazır bulunacak. İngiltere’nin Ermenistan Büyükelçiliğinden NEWS.am’e verilen bilgiye göre; ziyaret çerçevesinde kültürel programlar da gerçekleştirilecek.

Britanyalı Ermeni işadamı 1990 yılında «Tateossian London» firmasını kurdu. Firma mücevherat, altın, gümüş vd. metalleden özgün aksesuarların dizayn ve üretimiyle iştigal etmekte. «Tateossian» üstün kaliteli toka, kemer, kayış aksesuarlarıyla dünyada tanınmakta. Firma aynı zamanda «Zegna», «Canali», «Corneliani» gibi tanınmış moda evleri için kemer-toka dizayları geliştirmekte. Firma 3 kez «British Fashion Export Award» ödülünü kazandı.

«Tateossian London» firmasının ürünleri dünyanın 50 ülkesinde satılmakta.

http://news.am/tur/news/81968.htmlBu haber .... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.
+