Ermenistan İle Moğolistan Arasında Vize Rejiminin Kolaylaştırılması Görüşüldü - Gündem
22 Mayıs 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարերի / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Երկրատես

Gündem :

11 Nisan 2017  

Ermenistan İle Moğolistan Arasında Vize Rejiminin Kolaylaştırılması Görüşüldü

Ermenistan İle Moğolistan Arasında Vize Rejiminin Kolaylaştırılması Görüşüldü Ermenistan İle Moğolistan Arasında Vize Rejiminin Kolaylaştırılması Görüşüldü
10 Nisan'da Ermenistan Dışişleri Bakanı Edward Nalbandyan Moğolistan'ın yeni atanmış büyükelçisi Banzragç Dergermaa'yı kabul etti.


Ermenistan Dışişleri Bakanlığı Basın Servisinden verilen bilgiye göre Nalbandyan, büyükelçiyi atanması vesilesiyle tebrik edip, onun faaliyetini iki taraflı işbirliğinin gelistirmesine yönlendireceğini ümit etti.


Kabul ve tebrikler için teşekkür eden Büyükelçi Dergermaa, Moğolya için Ermenistan ile ilişkilerinin geliştirilmesinin önemli olduğunu vurguladı.


Görüşme sırasında çeşitli alanlarda iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi, uluslararası örgütler çerçevesinde işbirliğinin yakınlaştırılması, ticari-ekonomik, kültürel temasların yoğunlaştırılmasına dair birçok konu ele alındı. Bakan Nalbandyan ve Büyükelçi Dergermaa Ermenistan ile Moğolistan arasında vize rejiminin kolaylaştırılması konusunu da görüştü.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+