​Almanya Oscar adaylığı için Ermeni Soykırımı hakkında film çeken Türk yönetmenin yeni filmini seçti - Gündem
16 Aralık 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Քաղոց / Օր : Մանի / Ժամ : Մթացեալ

Gündem :

24 Ağustos 2017  

​Almanya Oscar adaylığı için Ermeni Soykırımı hakkında film çeken Türk yönetmenin yeni filmini seçti

​Almanya Oscar adaylığı için Ermeni Soykırımı hakkında film çeken Türk yönetmenin yeni filmini seçti ​Almanya, Oscar adaylığı için Ermeni Soykırımı hakkında film çeken Türk yönetmenin yeni filmini seçti
Almanya, Ermeni Soykırımı’nı konu alan “The Cut” filminin yönetmeni Fatih Akın’ın son filmi “In The Fade”’yi Oscar adaylığına gönderecek. “In The Fade” filminde ana karekterini canlandıran Diane Kruger, Cannes film festivali’nde”En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

Kruger, Almanya'daki Türkler ve diğer azınlıklara yönelik Neo-Nazilerin düzenlediği terör saldırılarını konu alan bir hikayede rol aldı. Kruger, eşini ve oğlunu bombalı bir saldırıda kaybeden Katja isimli karakteri canlandırdı.

Başarılı oyuncu Diane Kruger‘ın Katja’yı canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda ise Numan Acar, Ulrich Tukur, Johannes Krisch, Denis Moschitto ve Samia Chancrin gibi isimler yer alıyor.

Bu yıl 90. Akademi Ödülleri'nin adayları 23 Ocak 2018’de açıklanacak. Ödül töreni ise 4 Mart’ta düzenlenecek.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+