​Ermeni şirketinin tasarladığı Shadowmatic oyunu Google Playʹın en iyi oyunları arasında - Gündem
16 Aralık 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Քաղոց / Օր : Մանի / Ժամ : Արփող

Gündem :

04 Aralık 2017  

​Ermeni şirketinin tasarladığı Shadowmatic oyunu Google Playʹın en iyi oyunları arasında

​Ermeni şirketinin tasarladığı Shadowmatic oyunu Google Playʹın en iyi oyunları arasında ​Ermeni şirketinin tasarladığı Shadowmatic oyunu Google Playʹın en iyi oyunları arasında
Ermeni Triada Studio şirketinin tasarladığı Shadowmatic oyunu Google Playʹın 2017 yılının en iyi yenilikçi oyunlarından biri olarak tanındı. Birçok ünvan ve ödül alan Shadowmatic 2015ʹte Apple Design Awards ödülüne layık görülen ilk Ermeni oyunu oldu.

DevGAMM Awards festivalinde 2 ödül kazanan oyun Çin, Hindistan ve Rusyaʹda iPhone için en iyi oyun olarak tanındı. ABD, Büyük Britanya, Fransa ve Almanyaʹda ise “iPhone için en iyi oyunlar” ödülünü aldı.

Shadowmatic Hong Kong ve Tayvanʹda “iPhone için en yenicilik oyun” kategorisinde yenerek Koreʹde “iPhone için en iyi bestseller” ünvanına layık görüldü.

Oyundaki amaç, cihazın ekranına gelecek olan odalarda bulunan objelerin duvara yansıyan şekillerinden anlamlı bir gölge oluşturmak. Ekranda bulunan objeleri döndürüp hareket ettirmesi oyunculara ilginç bir deneyim yaşatıyor. Shadowmatic'te 70'den fazla bölüm var ve her bölümün farklı bir tasarıma sahip.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+