​Ermenistan Başbakanı Davos’ta dünya dev şirketleri temsilcileri ile görüştü - Gündem
21 Ocak 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Արաց / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Լուսափայլ

Gündem :

23 Ocak 2018  

​Ermenistan Başbakanı Davos’ta dünya dev şirketleri temsilcileri ile görüştü

​Ermenistan Başbakanı Davos’ta dünya dev şirketleri temsilcileri ile görüştü ​Ermenistan Başbakanı Davos’ta dünya dev şirketleri temsilcileri ile görüştü
23 Ekim’de Ermenistan Başbakanı Karen Karapetyan İsveçre’nin Davos kentinde devam eden Dünya Ekonomik Forumu çerçevesinde dünya dev şirketleri temsilcileri ile görüştü.

Karapetyan, ''Boston Consulting Group'' (BCG) Başkanı Hans-Paul Bürkner ile buluştu. Görüşme esnasında BCG şirketi ve ''BCG Digital Ventures'' şirketi ile işbirilği perspektifleri ele alındı. Karapetyan, Ermenistan’ın hem ülke hem de bölge piyasasına girmek için bir platform olarak BCG için çekici olabileceğini dile getirdi.

Karapetyan VEON İcra Müdürü Jean Yves Charlie ve Dış İlişkler Müdürü Mark MacGan ile bir araya geldi.

VEON ile olan işbiriğini takdir ettiğini dile getiren Karapetyan şirketin Ermenistan’daki faaliyetini genişleştireceğini ve yatırım hacmini artıracağını ümit ettiğini söyledi.

VEON temsilcileri 2017 yılında vardıkları sonuçlarından memnun olduklarını diyerek Ermenistan’da gerçekleştirilen projelerinin devamlı olacağını vurguladı.

VEON İcra Müdürü ‘‘Biz Ermenistan ve bölge konusunda iyimseriz. Bence Ermenistan yabancı yatırımcılar için daha çekici oluyor’’ ifadelerini kullandı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+