​Azerbaycan`lı futbolcu, Eintracht Frankfurt kulübünden kovuldu - Spor
07 Temmuz 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Աստղիկ / Ժամ : Փայլածու

Spor :

19 Mart 2018  

​Azerbaycan`lı futbolcu, Eintracht Frankfurt kulübünden kovuldu

​Azerbaycan`lı futbolcu, Eintracht Frankfurt kulübünden kovuldu ​Azerbaycan`lı futbolcu, Eintracht Frankfurt kulübünden kovuldu
Azerbaycan’lı futbolcu, Azerbaycan Milli Futbol Takımının üyesi Renat Dadaşov, “Eıntracht” Frankfurt futbol kulübünden kovuldu.

Kovulma sebebi, takım arkadaşı ile Dadaşov’un yaptığı kavga oldu. Azerbaycan’lı futbolcu, takım arkadaşının yüzüne vurdu. Üç hafta önce Dadaşov’un başka bir hatasını affetmiş olan takım antrenörü Frank Leit’ın, ikinci kez Azerbaycan’lı futbolcuyu affetmeyeceği söyleniyor. Futbolcu, bir dönem önce antrenman sırasında arkadaşının yaralanmasına sebep olmuştu, daha sonra ona ve antrenör yardımcısına hakaret etmişti.

Alman kulübün gençlik departmanı, Dadaşov’u ilk defa kovmuyor. Fakat bu sefer karar değişmeyecek gibi görünüyor. “Eintracht” genç yetenekler başkanı Armin Kraaz da kovma kararın nihai olduğunu doğrulayarak, “Renat’ın hizmetlerini reddediyoruz. O artık bizimle olmayacak” yorumunu yaptı.

18 yaşındaki Azerbaycan’lı futbolcunun, kulüp ile 2020 yılına kadar sözleşmesi vardı. Dadaşov, 2018 yılında da, tatilden fazla kilo almış halde döndüğü için takımdan kovulmuştu. Alman gazetesinin haberine göre, hızlı arabalara düşkünlüğü ve tuhaf davranışları olan futbolcunun, tüm arkadaşlarını çoktan kaybetmiş olduğunu ve kariyerini henüz başlamadan bitirebileceğini yazıyor.Bu haber erm....ber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+