Real Sport: Arsenal, Mkhitaryan ile Aubameyang etrafında kurulmalı - Spor
26 Mart 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Արեգ / Օր : Նպատ / Ժամ : Աղջամուղջ

Spor :

03 Nisan 2018  

Real Sport: Arsenal, Mkhitaryan ile Aubameyang etrafında kurulmalı

Real Sport: Arsenal, Mkhitaryan ile Aubameyang etrafında kurulmalı Real Sport: Arsenal, Mkhitaryan ile Aubameyang etrafında kurulmalı
Real Sport” muhabiri Jack Dudley, “Arsenal” Londra’nın iki yeni isimlerine değindi. Ermenistan Milli Fotbol Takımı’nın orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan ile Pierre-Emerick Aubameyang’ın, İngiliz kulübüne taşınmasının itici güç olacağını yazan Dudley, bu iki ismin, kulübe yeni bir hareket ve heyecan, yeni tarz ve yaklaşım kazandırmaya çalıştığını vurguladı.

“Yeni transfer olanlara, yeni kulübe alışmak için bazen biraz zaman gerekiyor. Bu, özellikle Premier Lig’ine ilk defa giren Aubameyang için geçerli olabilirdi. Fakat o ve Mkhitaryan, tam tersini ispat etti” yorumunu yapan Dudley, “Topçulara” yeni sima gerektiğini ve takımlarını Aubameyang ile Mkhitaryan’ın etrafında oluşturmaları gerektiğini yazdı.

Hatırlanacağı üzere, Ermeni fuutbol yıldızı Henrikh Mkhitaryan ile Pierre- Emerick Aubameyang, 2018’de “Arsenal”a transfer oldu.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+