​Marriott International Ermenistan’da yeni otel açmak istiyor - Gündem
18 Ağustos 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Մասիս / Ժամ : Մթացեալ

Gündem :

24 Ocak 2019  

​Marriott International Ermenistan’da yeni otel açmak istiyor

​Marriott International Ermenistan’da yeni otel açmak istiyor ​Marriott International Ermenistan’da yeni otel açmak istiyor
Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan Davos’ta Dünya Ekonomik Forumu çerçevesinde ‘Marriott International’ şirketinin Başkanı Arne Sorenson ile görüştü.

Görüşmede Paşinyan ve Sorenson ‘Marriott Internatıonal’ şirketinin Ermenistan’daki faaliyetini genişletme imkanları ele alındı.

Ermenistan Hükümetinin Enformasyon ve halkla ilişkiler dairesinin sunduğun bilgilere göre Paşinyan şirketinin Ermenistan’daki faaliyetini takdir ederek hükümetin Ermenistan’da uluslararası meşhur otel ağının geliştirme ve genişletme arzusunu da dile getirdi.

Arne Sorenson Ermenistan’da yatırım projeleri gerçekleştirmeye ve yeni otellerin açılmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Sorenson Ermenistan’da yatırımı ortamının iyileşmesi için hükümetin attığı adımları önemseyerek bu adımların projelerini hayata geçirilmesine katkıta bulunacağını da belirtti.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+