​Azerbaycan`da mahküm edilen Ghazaryan`ın babası, Ermenistan sınırını ihlal eden İbrahimov`u ziyaret - Gündem
14 Ekim 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Սահմի / Օր : Վանատուր / Ժամ : Շաւաղօտ

Gündem :

24 Mart 2019  

​Azerbaycan`da mahküm edilen Ghazaryan`ın babası, Ermenistan sınırını ihlal eden İbrahimov`u ziyaret

​Azerbaycan`da mahküm edilen Ghazaryan`ın babası, Ermenistan sınırını ihlal eden İbrahimov`u ziyaret ​Azerbaycan`da mahküm edilen Ghazaryan`ın babası, Ermenistan sınırını ihlal eden İbrahimov`u ziyaret etti
Azerbaycan sınırını sehven ihlal ettikten sonra 20 yıl hapis cezasına çarptırılan Ermenistan vatandaşı Karen Ghazaryan’ın babası Armen Ghazaryan, 16 Mart’ta Ermenistan devlet sınırını ihlal eden Azerbaycan vatandaşı Elvin Arifoğlu İbrahimov’u 22 Mart’ta ziyaret etti.

Ermenistan’ın, esir, kayıp ve rehin alınmış kişilerden sorumlu komisyondan edinen bilgiye göre Armen Ghazaryan, Azerbaycanlı ihlalcı ile görüşmede onun sağlığı ile ruh halini sordu. Elvin Arifoğlu İbrahimov, Karen Ghazaryan’ın babasına bulunduğu yerin koşulları ile ilgili bilgi vererek, Ermeni doktorların kendisine karşı çok dikkatlı olduklarını ve gerekli tedaviyi gördüğünü anlattı.

Bir yıl önce yine yanlışlıkla sınırı geçerek Azerbaycan’a geçen ve orada sahte suçlamalarla hapis cezasına çarptırılan oğlunun hikayesini de görüşme sırasında Elvin İbrahimov’a anlatan Armen Ghazaryan, ona acil şifalar diledi.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+