​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor - Gündem
27 Ocak 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Արաց / Օր : Վահագն / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

10 Eylül 2019  

​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor -

​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor ​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor

Ermeni asıllı ABD'li şov yıldızı Kim Kardashian-West, Ermenistan’ın başkenti Yerevan’da düzenlenecek 23. WCIT 2019 IT Dünya Konferansına özel açılış konuşmacısı ve panelist olarak katılacak.

Dünyanın en prestijli bilişim etkinliklerinden biri WCIT 2019, 6-9 Ekim tarihlerinde Yerevan'da gerçekleşecek. Kim Kardashian-West, “Fikir Piyasası” panelinde konuşacak.

"Fikirler Piyasası’’ paneli sırasında yapacağı konuşmanın ardından, Kim Kardashian-West röportaj verecek, daha sonra tartışmaya devam etmek için Ermeni “PicsArt” şirketi müdürü Hovhannes Avoyan’ın da aralarında olduğu diğer panelistlere katılacak.

WCIT 2019 Organizasyon Kurulu Başkanı Aleksandr Yesayan etkinliğin gündemini oluştururken cesur ve olağandışı bir yaklaşım benimsediklerini dile getirirerek “240 milyondan fazla takipçisi olan Kim Kardashian-West, sosyal medya dünyasında en etkili kişilerden biridir. Olağanüstü başarılı bir kadın işadamı, ve bu alanda öncü olarak Kim Kardashian-West'in önemli ve ilginç bir söz sahibi olacağına inanıyoruz” dedi.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+