​Henrikh Mkhitaryan: İtalya’da oynamak çok daha enteresandır - Spor
27 Mayıs 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Մարերի / Օր : Վահագն / Ժամ : Առաւօտ

Spor :

18 Mayıs 2020  

​Henrikh Mkhitaryan: İtalya’da oynamak çok daha enteresandır

​Henrikh Mkhitaryan: İtalya’da oynamak çok daha enteresandır ​Henrikh Mkhitaryan: İtalya’da oynamak çok daha enteresandır
İtalya’nın Roma takımında oynayan Ermenistan Milli takımı orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan bir kez daha Roma’da kalma niyetini doğruladı.

Transfer haklarını şu an İngiltere’nin Arsenal takımına ait olan Mkhitaryan kendi kariyeriyle ilgili düşüncelerle İtalya’da bulunan Ermenistan Büyükelçiliğiyle paylaştı.

Arsenal Mkhitaryan’ın transferi için talep ettiği para miktarını biraz azalttı ve şimdi 12 milyon dolardan biraz az para istiyor. Fakat bu miktar da Roma için fazla olabilir.

Mkhitaryan yaptığı açıklamasında “Roma’ya geldiğim ilk günden beri burada kendimi çok iyi hissediyorum ve tabi eğer burada kalabilsem çok iyi olur” ifadelerine yer verdi.

Roma’da oynamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden 31 yaşındaki Mkhitaryan futbol kariyerine az kaldığını, fakat kalan sürede iyi sonuçlar göstermek için elinden geleni yapacağını dile getirdi.Bu haber erm....ber kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.
+