Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım! - Gündem
23 Eylül 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հոռի / Օր : Ծմակ / Ժամ : Ճառագայթեալ

Gündem :

01 Haziran 2020  

Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım! -

Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım! Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım!

Ermeni cemaatinden büyük çalım!Ermenilerle ilgili provokasyon girişimleri sonuçsuz kaldı. Hrant Dink Vakfı'na tehdit mesajı yollayan zanlı H.A. Konya'da yakalandı Sevindiren gelişmeyle ilgili Ermeni cemaatinin önde gelen isimlerinden Bedros Şirinoğlu "Ermenisiyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Kürdüyle ve tüm azınlıklarla birlikte Türkiyeyiz.” ifadelerini kullandı.

Ermeni Cemaati’ni sevindiren bu gelişmeyle ilgili Surp Pırgiç Hastanesi Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu, konuştu. Şirinoğlu, “İçişleri bakanımız her zamanki gibi çevikliği ve atikliğiyle zanlıyı yakaladı, kendisine ve teşkilatına teşekkür ediyoruz. Bugünkü dünya düzeninde bu tür tehditlerin savrulması kabul edilemez. Maalesef böyle kendini bilmez kişiler çıkabiliyor.

Bunu tüm insanlara bağlamamız doğru olmaz. Devletimizin zirvesi dahil olmak üzere tüm kademeleri bizim yanımızda. Bundan dolayı güvendeyiz” dedi.

“Bu şahsın yakalanması en azından ailesinin acısını bir nebze olsun dindirmiştir. Çünkü vakıf, Hrant’ın adıyla yaşıyor. Bu önemli. Ermenisiyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Kürdüyle ve tüm azınlıklarla birlikte Türkiyeyiz.”

Bu haber aksam kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (aksam) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+