Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım! - Gündem
10 Temmuz 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Մուրց / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

01 Haziran 2020  

Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım!

Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım! Ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar... Ermeni cemaatinden büyük çalım!
Ermeni cemaatinden büyük çalım!Ermenilerle ilgili provokasyon girişimleri sonuçsuz kaldı. Hrant Dink Vakfı'na tehdit mesajı yollayan zanlı H.A. Konya'da yakalandı Sevindiren gelişmeyle ilgili Ermeni cemaatinin önde gelen isimlerinden Bedros Şirinoğlu "Ermenisiyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Kürdüyle ve tüm azınlıklarla birlikte Türkiyeyiz.” ifadelerini kullandı.

Ermeni Cemaati’ni sevindiren bu gelişmeyle ilgili Surp Pırgiç Hastanesi Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu, konuştu. Şirinoğlu, “İçişleri bakanımız her zamanki gibi çevikliği ve atikliğiyle zanlıyı yakaladı, kendisine ve teşkilatına teşekkür ediyoruz. Bugünkü dünya düzeninde bu tür tehditlerin savrulması kabul edilemez. Maalesef böyle kendini bilmez kişiler çıkabiliyor.

Bunu tüm insanlara bağlamamız doğru olmaz. Devletimizin zirvesi dahil olmak üzere tüm kademeleri bizim yanımızda. Bundan dolayı güvendeyiz” dedi.

“Bu şahsın yakalanması en azından ailesinin acısını bir nebze olsun dindirmiştir. Çünkü vakıf, Hrant’ın adıyla yaşıyor. Bu önemli. Ermenisiyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Kürdüyle ve tüm azınlıklarla birlikte Türkiyeyiz.”Bu haber aks....sam kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+