​Gürcistan Ermenilerine minnettarlık sözleri: Gönderdiğiniz cihazlarla insanlar nefes alıyor - Gündem
02 Ağustos 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Հրանդ / Ժամ : Կամաւօտ

Gündem :

11 Haziran 2020  

​Gürcistan Ermenilerine minnettarlık sözleri: Gönderdiğiniz cihazlarla insanlar nefes alıyor -

​Gürcistan Ermenilerine minnettarlık sözleri: Gönderdiğiniz cihazlarla insanlar nefes alıyor ​Gürcistan Ermenilerine minnettarlık sözleri: Gönderdiğiniz cihazlarla insanlar nefes alıyor

''Aliq Media'' haber ajansının baş editörü Arsen Kharatyan kendi Facebook sayfasında Gürcistan’dan gönderilen solunum cihazının fotoğrafını paylaşarak “Önceki gece Gürcistan’dan göderilen solunum cihazları ‘Nork’ hastanesine ulaştı. Sağlık Bakanlığı çalışanları çok duygusal sözler söyledi: Teşekkür ediyoruz, gönderdiğiniz cihazlarla insanlar nefes alıyor” ifadelerine yer verdi.

Bu son 3 gün içerisinde Rusya, Lüksemburg ve Belçika’dan birçok yurttaşlarımız destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Gürcistan’da da iş ortaklarının yeni solunum cihazları elde edip gödermeye çalıştıklarını açıklayan Arsen Kharatyan bu cihazlarla bir hayat bile kurtulacaksa bunları sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti.

Ermenistan Sağlık Bakanı Arsen Torosyan da Gürcistanlı Ermenilere teşekkür ettiğini ifade etti ve gerçekten bu cihazlar sayesinde insanların nefes aldıklarını kendisi de vurguladı.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+