​Gerçek Hayat `Hilafet` Çağrısında Bulundu, Dilipak Twitter`da Paylaştı: `Şimdi Değilse, Ne Zaman?` - Gündem
20 Eylül 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հոռի / Օր : Արագած / Ժամ : Հուրփեայլեալ

Gündem :

28 Temmuz 2020  

​Gerçek Hayat `Hilafet` Çağrısında Bulundu, Dilipak Twitter`da Paylaştı: `Şimdi Değilse, Ne Zaman?` -

​Gerçek Hayat `Hilafet` Çağrısında Bulundu, Dilipak Twitter`da Paylaştı: `Şimdi Değilse, Ne Zaman?` ​Gerçek Hayat `Hilafet` Çağrısında Bulundu, Dilipak Twitter`da Paylaştı: `Şimdi Değilse, Ne Zaman?`

Gerçek Hayat isimli dergi hilafet çağrısında bulundu. İktidara yakınlığı ile bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'ın da paylaştığı kapakta 'Hilafet için toparlanın' ifadesi yer aldı. [Gerçek Hayat 'Hilafet' Çağrısında Bulundu, Dilipak Twitter'da Paylaştı: 'Şimdi Değilse, Ne Zaman?']Abdurrahman Dilipak’ın Twitter’da paylaştığı Gerçek Hayat dergisi kapağında “Artık Ayasofya ve Türkiye hür” ve “Şimdi değilse ne zaman, sen değilsen kim? Hilafet için toparlanın” ifadeleri yer aldı.

Derginin 27 Temmuz-2 Ağustos tarihlerini kapsayan sayısını Abdurrahman Dilipak yorum yapmadan paylaştı.

Gerçek Hayat adlı derginin imtiyaz sahibi olan Mustafa Albayrak, aynı zamanda Yeni Şafak gazetesinin İcra Kurulu Başkanlığı görevini de yürütüyor.

Dergi 2000 yılında hayatına başlarken, ilk olarak Hakan Albayrak'ın önderliğinde yayımlandı. Dergide İsmet Özel gibi isimler de yer aldı. Gerçek Hayat, 2016 yılında Albayrak Medya Holding bünyesine katıldı.

Bu haber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı () ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+