​Ermeni Devrimci Federasyonu ile “Yerkir” Vakfı`ndan Lübnan`a destek projesini - Gündem
21 Eylül 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Հոռի / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

21 Ağustos 2020  

​Ermeni Devrimci Federasyonu ile “Yerkir” Vakfı`ndan Lübnan`a destek projesini -

​Ermeni Devrimci Federasyonu ile “Yerkir” Vakfı`ndan Lübnan`a destek projesini ​Ermeni Devrimci Federasyonu ile “Yerkir” Vakfı`ndan Lübnan`a destek projesini

Ermeni Devrimci Federasyonu ile “Yerkir” Vakfı, “Kardeşine yardım et: Lübnan” destek projesini başlatıyor. Lübnanlı Ermenilere destek verilmesi hedefiyle başlatılan bağış kampanyası çerçevesinde toplanan parayla, 1000 aile için gıda maddeleri bir uçakla Lübnan’a gönderilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların, Ameriabank’ta açılan hesaba para transferi yaparak, hedef olarak “Kardeşine yardım et: Lübnan” projesi için bağış” diye yazmaları gerek.

Bağışlar, 1 Eylül tarihine kadar aşağıdaki hesaba yapılabilir: 1570066450530200-AMD, 1570066450530201-USD INTERMEDIARY CITIBANK NA, NEW YORK, SWIFT (BIC) CITIUS33, BENEFICIARY’S BANK AMERIABANK, YEREVAN SWIFT (BIC) ARMIAM22, beneficiary’s name - YERKIR FOUNDATION

Hatırlanacağı üzere, 4 Ağustos’ta Lübnan’ın Beyrut Limanında meydana gelen güçlü patlama, yüzlerce kişinin canını aldı, binlerce vatandaş yaralandı. Patlama nedeniyle büyük maddi zarar gören şehirde, Ermeni toplumu dahil vatandaşlar çok zor zamanlar yaşıyor.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+